Folgarida – narty w Alpach!

Zimowe wyjazdy na narty od lat cieszą się dużą popularnością. Polacy coraz częściej wybierają także mniej znane kurorty i miejscowości, które zachwycają bogatą bazą turystyczną i piękną przyrodą. Do włoskich pereł Alp zaliczyć można zdecydowanie kompleks narciarski Marilleva-Folgarida. To doskonałe miejsce zarówno dla początkujących narciarzy, rodzin z dziećmi, ale także doświadczonych sportowców, którzy liczą na trudne i wymagające szlaki. Folgarida to jednak nie tylko atrakcje związane z narciarstwem, można liczyć również na dobrą kuchnię, piękną przyrodę i szereg sklepów i miejsce przygotowanych specjalnie dla turystów.

Najlepsze miejsce na wyjazd na narty – Folgarida

Folgarida to moc atrakcji dla wszystkich miłośników narciarstwa. Na stokach odnaleźć można trasy dla początkujących, kilka punktów widokowych, nartostrady, a także czarne trasy dla zaprawionych w bojach. Dodatkową zaletą ośrodka jest kilka wyciągów łączących miejsce z Madonną di Campiglio, gdzie co roku odbywa się Puchar Świata. Miasteczko posiada długą historię, a turyści odwiedzają je również ze względu na doskonałe jedzenie, wiele klubów, labiryntów oraz parków zabaw.

Folgarida – narciarski raj na ziemi!

Folgarida to miejsce, w którym odnajdzie się każdy miłośnik narciarstwa. Zapewnia szereg rozrywek, a do tego odpoczywać można podziwiając piękno alpejskich szczytów. Doskonałą ofertę wyjazdu na narty do Folgaridy posiada firma nastok.pl. To organizacja, która zapewnia dojazd, zakwaterowanie lub wyżywienie. Wybrać można też dogodny sposób dotarcia na miejsce – samolotem, autokarem lub na własną rękę. Firma zajmuje się także uzyskaniem skipassów, które niezbędną są do wstępu na stoki narciarskie. Doskonała cena oferty sprawia, że cieszy się ona wielkim zainteresowaniem.

Chcesz wybrać się na narty do Folgaridy? Zobacz ofertę!
Narty Folgarida - oferta

Narty Folagrida - opinie zadowolonych klientów

Od kilku lat jeździmy z mężem i dziećmi w góry, w zeszłym roku wybraliśmy Folgaride i ofertę Nastok. Bardzo sprawna organizacja wyjazdu, my wybraliśmy autokar, a samo miejsce zachwycające. Najmłodszy syn w szkółce nauczył się w końcu jeździć na nartach :)


Ola

Folgarida od dawno była w moich planach. Wyjazd ze znajomymi, 5 dni, bardzo udany, szybkie trasy, sprawna organizacja i to na czym nam zawsze zależy ‒ świetne miejscówki na wieczorne wyjścia.


Krzysiek

Świetny wyjazd, na długo zostanie w pamięci. Doskonałe jedzenie, piękna przyroda i można też wybrać się na piesze wycieczki. Lubię długie spacery, więc dla mnie to duży plus. Sam wyjazd z biurem Nastok oceniam bardzo pozytywnie.


Basia