Marilleva – narty w Alpach!

Chcesz wybrać się na narty ze swoją rodziną? A może zastanawiasz się nad samotną wycieczką, dzięki której zobaczysz piękne krajobrazy i spróbujesz aromatycznych regionalnych potraw, a poza tym będziesz się świetnie bawić, zjeżdżając z zadbanych stoków? Marilleva 1400 to świetny ośrodek, który nie bez powodu cieszy się uznaniem zarówno początkujących narciarzy, średniozaawansowanych, jak i zawodowców.

Najlepsze miejsce na wyjazd na narty w Alpy – Marilleva 1400

Marilleva 1400 to nowoczesny hotel, który znajduje się zaraz przy wyciągach stacji narciarskiej Marilleva-Folgarida, cechującej się świetnie przygotowanymi trasami, zarówno tymi prostymi, jak i czarnymi. Ponadto jest ona połączona siecią wyciągów oraz tras z kolejnym kurortem - Madonna di Campiglio, w którym corocznie odbywają się zawody Pucharu Świata. Dzięki temu region zapewnia wiele atrakcji, nawet najbardziej wymagającym!

Marilleva – wyjazd na narty last minute

Chcesz wyjechać na narty w niedługim czasie? W takim razie powinny Cię zainteresować wyjazdy last minute, dzięki którym już za niedługo pojedziesz na jedną z lepszych wycieczek w swoim życiu. Marilleva jest miejscem, które jest uwielbiane zarówno przez rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, jak i samotników chcących przeżyć ciekawą przygodę. Zarezerwuj termin już teraz i ciesz się białym szaleństwem!

Chcesz wybrać się na narty do Marillevy? Zobacz ofertę!
Narty Marilleva – oferta

Narty Marilleva - opinie zadowolonych klientów

Razem z mężem i dziećmi szukaliśmy wyjazdu na narty last minute i wybraliśmy podróż do ośrodka Marilleva 1400 i była to doskonała decyzja! Bawiliśmy się świetnie, a poza tym mieliśmy okazję spróbować regionalnego jedzenia i poznać świetnych ludzi!


Karolina

Lubię ciekawe przygody, dlatego postanowiłem pojechać sam w alpy i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Marilleva to świetne miejsce, ponieważ miałem całą masę tras do wyboru i wszystkie mi się podobały! Poza tym w okolicy było dużo pubów, w których mogłem się bawić wieczorami :)


Dominik

Nie jestem zawodowym narciarzem, dlatego cieszę się, że wybrałem wyjazd do Marillevy. Mogłem wybierać proste trasy dla początkujących, a poza tym wynająłem instruktora, który pozwolił mi zjechać z czarnej trasy i nic sobie nie zrobić :P Świetna przygoda, polecam!


Andrzej